Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Podsumowanie roku 2021 – Anna i Robert Sowińscy

Podsumowanie roku 2021 zrobiliśmy w postaci 122 odcinku podcastu „Od nauczania do uczenia się” . Podsumowujemy wszystkie nasze spotkania na żywo jakie zaprezentowaliśmy Wam zarówno jako nagrania LIVE na Facebooku, z których większość trafiła na nasz kanał na YouTube, a połowa w formie podcastu.

W sumie przeprowadziliśmy 48 wywiadów, z czego 21 zaprezentowaliśmy w formie podcastu.

Początek roku była bardzo trudny, bo z uwagi na duża ilość innych zajęć, nie było wystarczająco dużo czasu na przygotowywanie odcinków podcastu. Nie jest tajemnicą, że te rzadziej emitowane podcasty to efekt braku informacji zwrotnej od naszych słuchaczy. Zdajemy sobie sprawę, że część z Was z przyjemnością odsłuchują naszych wywiadów. Ale w tym zagonionym Świecie po wysłuchaniu idziecie dalej swoją drogą zapominając że czekamy na jakiś odzew od Was. To jest swego rodzaju zapłata za nasze działania. Człowiek już tak jest skonstruowany, że potrzebuje motywacji wewnętrznej do działań. Czasem wystarczy świadomość, że to, co robimy jest dla kogoś poza nami ważne. Ale ta świadomość nie pojawia się sama z siebie. Potrzebuje jakiegoś sygnału spustowego. takich sygnałem dla podcasterów są oceny i komentarze na iTunes. Dzięki nim dany podcast trafia na listę 200 widocznych w danej kategorii, a to powoduje, że jest szansa na znalezienie nowych słuchaczy, którym nasze działania mogą pomóc.

Czy słuchasz podcastów?
Czy wspierasz tych, którzy je produkują?
Czy to co robimy, może być dla Ciebie albo dla innych ważne?

Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to wejdź na iTunes, załóż sobie tam konto i oceń nasz podcast. Możesz to zrobić też bezpośrednio w aplikacji na jakiej słuchasz podcastów w telefonie.

Listen to „ONDU#122: Podsumowanie roku 2021 – Anna i Robert Sowińscy” on Spreaker.