O nas

Robert Sowiński – „Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl”, redaktor portalu plandaltonski.pl

Od ponad 20 lat zajmuję się sprzedażą w dużej międzynarodowej korporacji, może więc dzięki temu doszedłem do wniosku, że całe życie każdy coś sprzedaje, negocjuje. Robimy to, kiedy jesteśmy dzieckiem starającym się o wymarzoną zabawkę, chłopakiem szukającym swojej drugiej połówki, czy wreszcie rodzicem w relacjach z własnymi dziećmi. Znam swoje słabe strony, a część z nich niestety zaprogramowano mi w szkole. Od pewnego czasu jestem zaangażowany w promocję na terenie Polski edukacji daltońskiej, aby kolejne pokolenia młodych Polaków z większą łatwością wkraczało w dorosłe życie. Pedagogika planu daltońskiego stała się dla mnie ideą wartą propagowania, dlatego podczas szkoleń prowadzonych przez konsultanta edukacji daltońskiej Annę Sowińską, dostarczam narzędzi pozwalających nauczycielowi rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne. Efektem moich doświadczeń szkoleniowych oraz ciągłego poznawania edukacji według Helen Parkhurst, jest napisana wspólnie z żoną książka: „Od nauczania do uczenia się. Nasz plan daltoński” AiR Sowińscy, SOR-MAN 2017

Anna Sowińska – konsultant daltoński CED Plandaltonski.pl.  Wieloletni nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, edukator, terapeuta zajęciowy, animator pedagogiki zabawy. W latach 90 nauczyciel klas autorskich, współzałożycielka i prezeska Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej SNEP, założycielka i dyrektorka 14 przedszkoli na terenie woj. łódzkiego, które powstały w ramach projektu Wieś przyjazna dzieciom. Wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej z certyfikatem Dalton International, konsultant metodyczny w Wojewódzkim Ośrodku Metodyczny w Zgierzu. Autorka programów, podręczników, pomocy edukacyjnych i materiałów około-podręcznikowych. Laureat Nagrody im. Marii Weryho–Radziwiłłowicz, nadawanej przez miesięcznik Bliżej Przedszkola oraz Nagrody Lidera w edukacji, nadawanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Strona ma charakter informacyjny a jej podstawowe zadanie to promowanie idei pedagogiki planu daltońskiego. Prowadzona jest w oparciu o prywatne środki oraz o dochody ze sprzedaży książek i pomocy edukacyjnych dostępnych na stronie www.sor-man.pl.  Czytelnik znajdzie tu relacje z wydarzeń w Polsce i za granicą, których elementem wspólnym jest Dalton Plan. Będziemy starali się na bieżąco informować o konferencjach i szkoleniach oraz ułatwiać dostęp do materiałów zawierających wiedzę z tego tematu.

Chcesz skontaktować się w sprawach związanych z pedagogiką planu daltońskiego, nawiązać współpracę, zamówić szkolenie, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, czy też wesprzeć nas w działaniach, napisz korzystając z formularza znajdującego się w zakładce [Kontakt].

Z poważaniem

Robert Sowiński – robert.sowinski@gmail.com

Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl
ul.Milionowa 37
93-193 Łódź
tel: 727 588 044, 601 054 754
mail: info@plandaltonski.pl

Brak komentarzy

Zapisz się do naszego newslettera!
Szanujemy Twoją prywatność.