Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Zrozumieć plan daltoński. Listy do N

Zrozumieć plan daltoński. Listy do N to najnowsza książka wydawnictwa SOR-MAN, specjalizującego się w wydawaniu książek o planie daltońskim. Po kilkumiesięcznej przerwie wznawiamy emisję podcastu relacją ze spotkania autorskiego Robert Sowińskiego, które poprowadził w formie egzaminu profesor Roman Leppert, znany w sieci z prowadzenia spotkań pod nazwą Akademickie zacisze. Dziękujemy gościom, którzy przybyli na to premierowe spotkanie.

Jeśli chcesz zapoznać się z zapisem video zarówno egzaminu jak i późniejszych wystapień gości, to wystarczy zapisać się na nasz newsletter Daltońskie wieści TUTAJ. Link zostanie rozesłany w wiadomości specjalnej wysłanej 12 lipca. Jeśli zapiszesz się na nasz newsletter po tym terminie, też będziesz miał/a dostęp do nagrania, ponieważ tworzymy bazę wszystkich wysłanych listów i na końcu każdej wiadomości będzie specjalny link.

Listen to „ONDU#131: Egzamin z planu daltońskiego” on Spreaker.

Ta książka jest dla tych, którzy szukają dla siebie drogi, aby być jeszcze bardziej efektywnym w rozwijaniu w dzieciach kompetencji użytecznych życiowo. Pozwoli ci spojrzeć na edukację oczami nie-nauczyciela, choć edukacja stała się dla mnie najważniejszym obszarem, o który powinniśmy dbać zarówno jako Państwo jak i jako społeczeństwo. Dzielę się z Tobą gotowymi rozwiązaniami. Jeśli zaczniesz je stosować w praktyce, zdziwisz się jak dużo możesz zdziałać. To również książka dla tych, którzy nie mogą znaleźć dla siebie klucza do własnego rozwoju. Zobaczysz z niej, jak plan daltoński wpłynął na moją drogę od inżyniera do edukatora, a głównym wyzwaniem dla mnie było trzymanie się praktycznej strony edukacji.