Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Pasja czy szkoła, czyli jak znaleźć balans? – Miłosz i Cyprian Dominiakowie

Zapraszamy na pierwsze w 2024 spotkanie w EduKSOMOSie! Coraz częściej się słyszy, że młodzi ludzie tracą swoje najpiękniejsze lata ucząc się rzeczy, z których niewiele im się przyda w dorosłym życiu. A czy można inaczej? Kto i co decyduje o tym, że da się pogodzić pasje, zainteresowania z obowiązkami wynikającymi z funkcjonowaniu w systemie szkolnym? Jak radzi sobie uczeń, który dzięki wsparciu rodziców i nauczycieli, jest szczęśliwy z tego jak spędza swoje młode lata? Do jakich egzaminów i jak chce się przygotować? Czy czuje się jak trybik w machinie edukacyjnej, a może ja element wspaniałej układanki, jaką jest jego życie?

To była radosna i optymistyczna rozmowa noworoczna, jako zapowiedź zaskakujących gości, jakich będziemy dla was mieli w tym roku!

Miłosz Dominiak – młody talent, który swoją pasję do fotografii przyrodniczej rozwija pod okiem swojego ojca. Jego kanał na YouTube „Obserwator życia lasu”, to prawdziwa skarbnica wiedzy o polskiej przyrodzie, pełna fascynujących reportaży i opowieści o dzikich zwierzętach.

Cyprian Dominiak – mentor dla Miłosza, dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera syna w odkrywaniu tajników fotografii. Ich wspólne wyprawy to niezapomniane chwile odkrywania piękna natury, ale i nauka. To spotkanie to nie tylko okazja do poznania historii ich pasji, ale także inspiracja dla każdego, kto marzy o rozwijaniu własnych zainteresowań. Dowiedz się, jak młody talent rozwija swoje umiejętności i jak ważne jest wsparcie rodzicielskie w kształtowaniu pasji.

Listen to „EDK#210: Między pasją a szkołą – Miłosz i Cyprian Dominiakowie” on Spreaker.

Jeśli chcielibyście nas wesprzeć jako twórców, zapraszamy na stronę: https://buycoffee.to/ondu, gdzie można postawić nam wirtualną kawę 🙂 Dziękujemy

Postaw mi kawę na buycoffee.to