Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Co kręci Martę Młyńską?

Co kręci Martę Młyńską? Mówią, że jeśli kochasz swoją pracę, to nie przepracujesz w niej ani jednego dnia. W końcu wtedy wykonywane aktywności stają się pasją, a nie przymusem. W takim razie, jak osiągnąć satysfakcję i spełnienie zawodowe? Odpowiedź jest prosta… rób to, co lubisz!

Marta Młyńska to prawdziwy wulkan energii. Emanuje ogromną energią oraz optymizmem, które sprawiają, że chce się żyć i co więcej, czerpać z tego życia pełnymi garściami. Jest przykładem na to, że chcieć, to móc, nic więc dziwnego, że została coachem i towarzyszy innym na drodze rozwoju.

Dlaczego dążenie do marzeń i wiara we własne możliwości jest tak ważna? Po pierwsze czujemy sprawczość, która pozwala nam na realizowanie określonych celów. Po drugie tworząc wartościowe treści, mamy poczucie, że to, co robimy, ma sens zarówno dla nas, jak i dla innych. A nie ma co się oszukiwać, sens jest ogromie istotny, ponieważ efektywne działania bezpośrednio wpływają na jakość naszego życia, a także poziom szczęścia.

„Jaskinia, do której boisz się wejść, skrywa skarb, na który czekasz” – Joseph Campbell

Czasami pojawia się strach przed tym, co nieznane, ale jest to normalne. Należy wziąć pod uwagę, że każdy kiedyś zaczynał i robił coś po raz pierwszy. Wychodzenie poza strefę komfortu jest konieczne i tylko podejmując ryzyko, możemy dokonać wielkich rzeczy.

Pamiętajmy jednak, aby w natłoku obowiązków znaleźć czas dla samych siebie. Dla jednych odskocznią będzie aktywność sportowa, dla drugich spokojny, pełen relaksu dzień. Takie momenty nie tylko naładują akumulatory, oczyszczą umysł, ale również pozwolą zachować zdrowy balans między strefą prywatną a zawodową.

Serdecznie zapraszamy na niezwykle energetyczną i pełną inspiracji rozmowę z Martą Młyńską. Dyskutowaliśmy na temat samopoznania, sprawczości, pracy i nie tylko! Całość znajdzie jak zawsze na naszym kanale.

Listen to „ONDU#126: Co mnie kręci? – Marta Młyńska” on Spreaker.