Pedagogika planu daltońskiego – szkolenie podstawowe 05 11 2016 Łódź
Plan daltoński / 18 września 2016 / Ilość odsłon: 7 018

UWAGA: MAMY KOMPLET ZGŁOSZEŃ. Aby zapewnić komfort naszym drogim uczestnikom, zamykamy listę ( 20 osób ). Kolejne zgłoszenia będa trafiały na listę rezerwową. Po otrzymaniu wpłat, potwierdzimy udział. Z osobami, które wpłaca a nie dostaną się na listę skontaktujemy się telefonicznie aby zdecydować o zwrocie pieniędzy lub zadeklarowniu udziału w szkoleniu wiosennym.

Dalton Plan w Chinach
Plan daltoński / 2 września 2016 / Ilość odsłon: 4 137

Pierwszy września wybrzmiał już dzwonkami w tysiącach polskich szkół, które wypełniła radość ze spotkań z kolegami i koleżankami, ale i rozmowami nacechowanymi niepokojem przed kolejnymi zmianami systemowymi, które w różnym stopniu dotkną nauczycieli, rodziców i uczniów.

Pedagogika planu daltońskiego – szkolenie podstawowe 30 01 2016 w Łodzi
Plan daltoński , Z Polski / 8 stycznia 2016 / Ilość odsłon: 7 286

Wszystkiego najlepszego w  Nowym Roku! Zbliża się termin szkolenia podstawowego z pedagogiki planu daltońskiego. Termin pozostaje bez zmian, czyli 30 stycznia w sobotę o godzinie 10.00 spotykamy się w Łodzi. Wszyscy, którzy zgłosili się i opłacili swój udział otrzymają w najbliższym czasie maile z informację o nowym miejscu szkolenia, gdzie w przerwach będzie można zapoznać się z wszystkimi, aktualnie dostępnymi na rynku pomocami edukacyjnymi dedykowanymi temu nurtowi. 

Plan daltoński – szkolenie podstawowe
Plan daltoński , Z Polski / 24 sierpnia 2015 / Ilość odsłon: 13 870

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za zgłoszenia. Do tych, którzy przekazali nam swoje adresy mailowe przesłaliśmy potwierdzenia udziału w szkoleniu. Tydzień przed terminem prześlemy maile przypominające.