Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Wakelet czyli jak przestałam być samotna wyspą? – Monika Khan

Czy czułeś/czułaś się czasem z tym co robisz jak samotna wyspa pośród wzburzonego morza? Są ludzie, którym jest z tym dobrze, ale większość z nas potrzebuje swojego stada. „Samotne wyspy” bywają zamknięte w sobie, a ich życie skupia się tylko na pracy i domu. Myślimy nawet, że jest dla nich za późno, aby poznać nowych ludzi i nawiązać przyjaźnie. Jednak dzięki temu, że decydujemy się na mały krok poza swoją strefę komfortu, mamy szansę spotkać ludzi, którzy zmienią nasze życie.

To nie jest historia Moniki, tę dopiero poznasz z tego wywiadu. Dzisiaj chcę tylko zauważyć, że zawsze istnieje szansa na zmianę i znalezienie swojego miejsca w świecie. Czasami wystarczy tylko odważyć się i otworzyć się na nowe doświadczenia. Nie bójmy się szukać nowych przyjaźni i ludzi, którzy nas inspirują. Życie jest zbyt krótkie, aby spędzać je w samotności. Być może droga zawodowa naszej gościni zainspiruje Cię do zmiany?

Monika Khan od ponad 20 lat jest nauczycielką języka angielskiego w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej. Pełni funkcję Ambasadora programu eTwinning w województwie podkarpackim. Zrealizowała ok. 30 projektów eTwinning. Jest fanka projektów polskich i międzynarodowych – nie tylko eTwinning. Prowadzi szkolenia online i stacjonarne. Inspiruje i dzieli się swoim doświadczeniem na stronie FB Monika Khan – pomysłowa edukacja. Była inicjatorką ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta na głos”. Fascynuje ją wykorzystanie nowoczesnej technologii w edukacji. Jest ekspertką Microsoftu, Ambasadorką Wakeleta, Flipa i Kahoota w Polsce oraz Ambasadorką Wiosny Edukacji. W kręgu jej zainteresowań znajduje się także Porozumienie Bez Przemocy. Jest miłośniczką kawy, kotów i podróży. Zapraszamy na spotkanie!

PS. Wywiad jest w języku polskim, na początku robimy sobie tylko taka wprawkę 😉

Listen to „EDK#166: Jak przestałam być samotna wyspą? – Monika Khan” on Spreaker.

A tutaj w wersji video z komentarzami uczestników audcycji na żywo: