Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Szkoła przyszłości, szkoła marzeń – Anna Przybyło.

Z wielką radością zapraszamy do kolejnego odcinka w EduKOSMOSIE. Tym razem naszym gościem byłe niezwykle inspirująca i doświadczona liderka edukacji – Anna Przybyło, dyrektorka Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.

Anna Przybyło jest filolożką, nauczycielką i pasjonatką kreatywnych metod nauczania, organizatorką wydarzeń o charakterze dydaktyczno – artystycznym, współtwórczynią założeń programowych Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego oraz projektu „Szczęście w szkole”. Jest też pomysłodawczynią i dyrektorką Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu. Szkoła, którą prowadzi, imienia Astrid Lindgren, słynnej autorki książek dla dzieci, jest symbolem kreatywności, innowacji i wszechstronnego rozwoju.

Podczas wywiadu Anna opowiedziała nam o swoim podejściu do edukacji, wyzwaniach, jakie napotyka jako dyrektorka szkoły, a także o tym, jak jej szkoła przygotowuje uczniów do skomplikowanego i zmiennego świata, w którym będą musieli funkcjonować. Zapewniamy, że to spotkanie dostarczy nie tylko wglądu w codzienną pracę dyrektora szkoły, ale także inspiracji dla wszystkich osób zainteresowanych nowoczesną edukacją.

Listen to „EDK#178: Szkoła przyszłości, szkoła marzeń – Anna Przybyło” on Spreaker.

A tutaj wersja video wywiadu: