Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Jak mówić do ludzi? – Anna Kędzierska i Maciek Cichocki z podcastu opowiedz.to

Jak mówić do ludzi? O tym porozmawiamy z naszymi gośćmi. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy uczą innych, jak mówić do ludzi. Znamy ich już od dawna i uczymy się komunikacji aby nie tylko docierać z naszym przekazem ale i być zrozumianym. Uważamy, że komunikatywność to jedna z najważniejszych kompetencji XXI wieku.

Z Anią mieliśmy okazję spędzić też kilka godzin razem, kiedy zaprosiliśmy ją do Fundacji Plandaltoński.Pl na spotkanie z naszymi ekspertami i konsultantami.

Anna Kędzierska i Maciek Cichocki – to nasi goście i twórcy podcastu opowiedz.to. Uczą, jak mówić do ludzi. W dodatku po ludzku. Maciek włada słowem. Tworzy historie i narracje do prezentacji. Jest storytellerem. Do jego opowieści Ania tworzy rysunki. Jest gryzmografką i miłośniczką myślenia wizualnego. Obydwoje mają doświadczenie w wystąpieniach publicznych przed mniejszym i większym audytorium. Gdyby wiele lat temu zdecydowali się zamiast robić karierę trenerską wyruszyć w podróż dookoła świata, okrążyliby Ziemię już 8 razy. I to na piechotę!

Chętnie dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Możesz ich posłuchać w podcaście dla tych, którzy mówią do ludzi. Znajdziesz ich na swojej ulubionej platformie podcastowej oraz na ich stronie opowiedz.to w zakładce podcast. Jeśli interesuje Cię temat wystąpień publicznych, sprawdź serię krótkich porad w cyklu „Opowiedz.to na 100!”

Listen to „ONDU#150: Jak mówić do ludzi? – Anna Kędzierska i Maciek Cichocki” on Spreaker.

A jeśli macie ochotę obejrzeć video z tej rozmowy to zapraszamy tutaj: