Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Szkoła bez uczniów? – Prof Mirka Dziemianowicz

Mirka Dziemianowicz

Jaka jest realna alternatywa dla naszej dobrze znanej polskiej szkoły? Aby nasza rozmowa nie była całkowitym odlotem, zaprosiliśmy do naszego studia bardzo twardo stąpającą po ziemi pedagożkę-akademiczkę. Ponieważ mieliśmy okazję rozmawiać z Mirką w kuluarach Spotkania Edukacyjnego w Goleniowie, zapewniamy, że będzie ciekawie, kolorowo i najważniejsze, merytorycznie.
Prof. dr hab. Mirosława Nowak- Dziemianowicz studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim pedagogikę i psychologię, tam też zdobywała kolejne stopnie naukowe. W latach 1997-2017 współtworzyła Dolnośląską Szkołę Wyższą, obecnie pracuje na Uniwersytecie Opolskim, gdzie pełni funkcje dyrektora Instytutu Nauk Pedagogicznych. Jest także kierownikiem Katedry Teorii wychowania i Pedagogiki szkoły. Jest także zatrudniona w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, gdzie kieruje seminarium doktorskim z pedagogiki.

Listen to „ONDU#137: Szkoła bez uczniów? – prof. Mirka Dziemianowicz” on Spreaker.

Jesteśmy w trakcie kompletowania grupy do 6 , jesiennej edycji kursu online z pedagogiki planu daltońskiego. Wejdź na daltononline.pl aby dowiedzieć się co wchodzi w skład tego 36 godzinnego programu szkoleniowego.