Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

ODCINEK 007: Jak przygotować się do rozpoczęcia roku szkolnego? – tylko sprawdzone sposoby dla nauczyciela od Lucyny Bzowskiej z O/KLANZA w Bogatyni.

Drodzy słuchacze,

Będąc na Dolnym Śląsku, nie mogliśmy nie odwiedzić naszych przyjaciół z KLANZY, czyli Lucyny i Mirosława Bzowskich. Udało nam się namówić Lucynę na wywiad, w którym trochę opowiedziała o tym co robi, jakie zajęcia warsztatowe prowadzi, jak działa PSPiA KLANZA ale udało się też porozmawiać o tym, jak przygotowuje się do zebrań z rodzicami, w tym do pierwszego zebrania z rodzicami pierwszaków. Zachęcamy do przesłuchania tego wywiadu najmłodszych stażem nauczycieli, bo jest to gotowa recepta na to, jak budować relacje z rodzicami, jakie tematy poruszać na zebraniach aby wzbudzić zainteresowanie i chęć współdziałania.

UWAGA:  Od sierpnia rozpoczynamy publikację podcastów w odstępach 2-tygodniowych. Okres urlopowy się skończył i czeka nas wiecej obowiązków zawodowych 🙂 ale mamy w zanadrzu kolejnych ciekawych gości, jak i tematy które czekaja na publikację. tak więc następny odcinek, wywiad z Włodzisławem Kuzitowiczem nie za tydzień, lecz za 2 tygodnie, tj. 8 sierpnia, a kolejna rozmowa 22 sierpnia i tak już co 2 tygodnie.

Listen to „ONDU#007: Jak przygotować się do rozpoczęcia roku szkolnego?” on Spreaker.


Subscribe on Android

Linki o których mówimy w podcaście:

PSPiA KLANZA w Lublinie:  https://klanza.org.pl

Kontakt mailowy do Lucyny Bzowskiej: l.bzowska@klanza.org.pl

Link do notatek jakie nasz rozmówca przygotowuje sobie przed pierwszym zebraniem: I-zebranie

Można nas znaleźć również w aplikacji  Podcasty na iPhone, lub po prostu wkleić ten link do jakiegokolwiek czytnika RSS:

https://www.spreaker.com/show/2541328/episodes/feed

Lucyna Bzowska & Anna Sowińska Lipiec 2017, Bogatynia, Polska