Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

ONDU#041:Edukacja domowa i unschooling – rozmowa z Marianną Kłosińską

Do dzisiejszego odcinka podcastu zaprosiliśmy Mariannę Kłosińską, Prezeskę Fundacji Bullerbyn, która działa na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych, a powstała powstała z potrzeby zapewnienia dzieciom pełnego i harmonijnego rozwoju z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Fundacja Bullerbyn prowadzi Niepubliczną Placówkę Oświatowo – Wychowawczą „Wioska Bullerbyn” oraz Niepubliczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną Bullerbyn. W ramach działalności tych placówek Fundacja nieustannie szkoli rodziców i wychowawców w zakresie umiejętności społecznych i wychowawczych, a także oferuje wsparcie superwizyjne. W dzisiejszej rozmowie porządkujemy współczesną wiedzę o edukacji domowej, unschoolingu , szkołach demokratycznych. Jest to doskonały materiał nie tylko dla tych z was, którzy mają dzieci w edukacji domowej, ale również dla tych nauczycieli, którzy mają kontakt z dziećmi w edukacji domowej, pracują w szkołach demokratycznych, ale też dla tych, którzy zastanawiają się nad tym jak pomóc swojemu dziecku, które zupełnie nie odnajduje się w systemie szkolnictwa.

Listen to „ONDU#041: Edukacja domowa i unschooling – rozmowa z Marianną Kłosińska” on Spreaker.

Subscribe on Android

Polecamy specjalne pakiety Neuroboox opracowane przez Małgorzatę Taraszkiewicz dla nauczycieli i rodziców w edukacji domowej:

https://sor-man.pl/kategoria/neurobox/neurobox-5-pakiet-dla-edukacji-domowej-szkola-podstawowa-i-srednia

A dla tych co wolą oglądać, mamy zapis video:
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Jt9pB8Ws-6Q[/embedyt]

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY