Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Wiedza a kompetencje – rozmowa z Robertem Kroolem

Dzisiaj mamy dla Was spotkanie z Robertem Kroolem, który miał wystąpić jako wykładowca  konferencji daltońskiej ONDU2020 – Daltońskie Inspiracje. Rozmawiamy o tym, po co nam w ogóle edukacja w takim kształcie i co zrobić aby była efektywna?
Robert Krool jest Prezesem zarządu Fundacji LifeSkills – Instytutu Międzypokoleniowego, którego celem jest stworzenie środowiska dla użytecznych rozwiązań formalnych oraz programów zmian międzypokoleniowych dla właścicieli – nestorów, ich decydentów, a także dla pedagogów, rodziców, młodzieży względem kompetencji i zawodów przyszłości. Stoi za nim 30 lat doświadczeń przedsiębiorcy oraz doradcy, niektórych Klientów – w tym ich sukcesorów – obsługuje już ponad 20 lat. W rankingach Instytutu Monitorowania Mediów, Google i magazynu ThinkTank został osadzony w gronie najcenniejszych osobowości w Polsce. W badaniu „Kogo słuchają polscy liderzy 2012” uplasowano go na 7 miejscu w kategorii najbardziej wpływowych doradców biznesu.
Ma na swoim koncie również bardzo oryginalny monodram „Sztuka właściwych decyzji” w której wciela się w mentora Adama i Ewy. Zainteresowani tą oryginalną produkcją teatralną znajdą więcej na https://www.mentoringtheater.pl/ 
Zapraszamy na spotkanie z zupełnie inna wersją szkoły średniej niż ta, która pamiętamy z naszej edukacji. Ciekawi jesteśmy co Wam się spodoba, co chcielibyście zaimplementować w swoich placówkach?

Listen to „ONDU#073: Wiedza a kompetencje – rozmowa z Robertem Kroolem” on Spreaker.

Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY