Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

ONDU#037: Inteligencja zmiany – rozmowa z Ewą Radanowicz.

To już drugi wywiad z Ewą Radanowicz w naszym podcaście. Poprzednio realizowaliśmy go online, ale tym razem podjęliśmy decyzję aby na rozmowę pojechać do Radowa Małego i przy okazji wywiadu obejrzeć szkołę, zrobić kilka zdjęć, lepiej zrozumieć zmianę, jaka zaszła w tej szkole. Rozmowa dotyczy nie tylko tej placówki, ale zmiany jako procesu, który dotyczy każdego, kto decyduje się na rozwój. Dlaczego boimy się zmian? Co musi się wydarzyć, aby nastąpił rozwój? Jaki ograniczenia są w nas, które nie pozwalają nam na postęp? Jak pomóc innym przejść proces przemiany? O co chodzi w „Wiośnie edukacji”? Na te i wiele innych pytań udało nam się znaleźć odpowiedź w czasie tych kilku godzin spędzonych w bardzo miłym towarzystwie.

Dla tych co wolą oglądać niż słuchać zapraszamy na video z tego spotkania, na którym na poczatku jest krótka relacja zdjęciowa: https://youtu.be/mPY9hVH7KoU

Listen to „ONDU#037: Inteligencja zmiany – rozmowa z Ewą Radanowicz.” on Spreaker.

Subscribe on Android

Link do strony akcji Wiosna Edukacji: https://wiosnaedukacji.pl/ 

 

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam byc widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

One Comment

  1. Magda

    Słuchałam i oglądałam wywiad z p. Ewą Radanowicz – 2 razy!!! Dla mnie inspiracja do działania. Zachwyciłam się projektem Wiosny w edukacji. Dziękuję Państwu za spotkania z tak wspaniałymi ludźmi.

Comments are closed.