Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Narzędzia TIK w działaniach nauczycieli – rozmowa z Agnieszką Pietnoczką.

Skoro korzystamy z zaawansowanych technik informatycznych, czas porozmawiać o tym jak z nich korzystać w edukacji. Gościem niedzielnego LIVE, z którego powstał ten odcinek podcastu była Agnieszka Pietnoczka. Agnieszka jest nauczycielką języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii, ambasadorką oraz trenerką eTwinning. W edukacji stawia na kreatywność, otwartość na świat, dostrzeganie różnorodności i umiejętność rozwiązywania problemów. Jest entuzjastką błysku w uczniowskich oczach i niekończących się rozmów na przerwach z 6b. W dobie rozmów na temat edukacji online, ta rozmowa zyskuje na uniwersalności. Zajrzyj niżej, bo umieszczamy tam linki, do różnych narzędzi i platform, które poleca Agnieszka.
Listen to „ONDU#068: Narzędzia TIK w działaniach nauczyciela – rozmowa z Agnieszką Pietnoczką” on Spreaker.

Subscribe on Android

PS: linki do stron o których mówiła Agnieszka: https://en.actionbound.com https://wordart.com/ www.classdojo.com/pl-pl/ https://pl.khanacademy.org/ https://code.org/ www.teacherspayteachers.com/ https://www.edu-games.org/ https://pl.pinterest.com/ https://learningapps.org/ https://ceo.org.pl/ https://etwinning.pl/ https://fundacja.orange.pl/ https://asyinternetu.szkolazklasa.org… https://education.microsoft.com/pl-pl https://dbamomojzasieg.com/ https://www.ortografka.pl/ https://www.weebly.com/

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY