Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Ogólnopolska Konferencja „Od nauczania do uczenia się – daltońskie inspiracje” 12/13.04.2019 Łódź

UWAGA: 3 kwietnia prosimy zacząc sprawdzać swoje skrzynki z powiadomieniami, ponieważ do wszystkich uczestników, którzy mają potwierdzony udział roześlemy maile ze szczegółami logistycznymi.
Przypominamy, że potwierdzeniem udziału jest otrzymana od nas faktura, nie ma możliwości zapłacenia na miejscu,  liczba uczestników już dawno przekroczyła 200 osób i fizycznie nie ma już miejsc.

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania swojego uczestnictwa na wiosenną konferencję „Od nauczania do uczenia się – daltońskie inspiracje 2019”. Tym razem spotykamy się w Łodzi, w przestronnych wnętrzach Hotelu Ambasador Premium. (BRAK MIEJSC)

UWAGA: opłata nie obejmuje noclegu oraz parkingu, zawiera natomiast udział we wszystkich wykładach w piątek, przerwy kawowe oraz dwudaniowy obiad z deserem w hotelowej restauracji oraz poczęstunek w czasie warsztatów w sobotę.

Lokalizacja idealna dla zmotoryzowanych (podziemny parking hotelowy to koszt 4 zł za godzinę, 20 zł za dobę) jak i dla tych co korzystają z PKP. Hotel ma też dla uczestników specjalna ofertę cenową, jeśli ktoś zdecydowałby się na nocleg właśnie tam. W pobliżu można też znaleźć nocleg w bardziej atrakcyjnych cenach – np w hotelu Boutique. A jeśli ktoś przyjedzie samochodem to nadal ciekawą ofertę ma Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego . Mamy też przygotowaną ofertę noclegów dla uczestników konferencji w hotelu Ambasador oraz w Hotelu Novotel   (przy rezerwacji należy podac hasło „konferencja daltońskie inspiracje)

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: https://pl.grnewsletters.com/archive/ondu2019uczestnicy/Konferencja-daltoska-ONDU-2019-d-Jak-dojecha-603902001.html?e=&s=surzCi

Więcej informacji o programie konferencji i wykładowcach na www.daltonskieinspiracje.pl

Szczegóły dotyczące programu konferencji oraz link do zapisów znajdują się na stronie (wystarczy kliknąć w zdjęcie powyżej), a następnie wypełnić pola:

  • Imię i Nazwisko
  • nazwa placówki lub firmy
  • adres mailowy

UWAGA 1: zakończyliśmy nabór uczestników. Tych z Państwa, którzy mieli ochotę ale nie udało się tym razem zapraszamy za rok.

 

UWAGA 2: Do końca lutego można wysyłać informację o ewentualnej rezygnacji. Do 15 marca w przypadku rezygnacji zwracamy 96 zł (koszt wyżywienia). Po 15 marca ponieważ musimy zapłacić faktury w hotelu oraz mamy pełne zobowiązania wobec wykładowców, rezygnacja będzie wiązała się z utratą całej wpłąconej sumy. Oczywiście na swoje miejsce można wskazać innego uczestnika, byleby podac nam to na maila najpóżniej do 10 kwietnia.

Pozdrawiamy

 

Anna i Robert Sowińscy