Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Daltońska jesień 2012 – Międzynarodowa Konferencja Daltońska

W październiku odbędzie się w Polsce cykl spotkań z edukacja daltońska organizowanych z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Na zaproszenie Stowarzyszenia przyjeżdżaja Prezydent Dalton International Roel Roehner i Vce Prezydent – Paul Bruijn. Głównym wydarzeniem tygodnia daltońskiego będzie  „Międzynarodowa Konferencja Daltońska – Wiedza i Praktyka ” w Łodzi, która odbędzie się 16 10 2012.

Szczegóły o programie, miejscu i warunkach uczestnictwa sa w zakładce po prawej stronie [Konferencja 2012] oraz na stronach organizatorów i sponsorow. Poza wysłuchaniem wykładów zagranicznych gości, którzy w Europie sa głównymi promotorami idei Helen Parkhurst, będzie możliwość spotkania z polskimi edukatorami, dla których plan daltoński stał się pomysłem na pracę nie tylko z dziećmi. Prosimy śledzić nasza stronę i jednocześnie zapraszamy do  udziału w wyjatkowym wydarzenia, którego mamy zaszczyt być współorganizatorem.

Pozostało jeszcze kilka miejsc na warsztatach, natomiast wygodna sala wykładowa Centrum Konferencyjnego WSP „LUTNIA” nie ma ograniczeń 🙂