Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Miłość w czasach zarazy, czyli jak zadbać o siebie by móc zadbać o innych? – rozmowa z dr Ewą Hartman

Naszym gościem po kilku latach ponownie była dr Ewa Hartman. Przypomnijmy, że Ewa jest wykładowcą akademickim, trenerem, byłym pracownikiem Komisji Europejskiej w Brukseli, profesjonalnym szkoleniowcem, ale też doktorem prawa uniwersytetu w Bournemouth w Wielkiej Brytanii. Określenia te są jednak przez nią najczęściej używane gdy kontekst tego wymaga np. gdy ma wywiad w radiu, czy wystąpienie na konferencji. Jednakże nie oddają one w pełni tego, co jest jej pasją, gdzie się realizuje i wciąż rozwija. Jej droga zawodowa wiodła przez wiele krajów i kultur. Niejednokrotnie w szorstki i nieprzewidywalny sposób, pozwoliła jej odkryć siebie i ukształtowała zrozumienie świata. Sprawił, że nauczyła się świadomie kształtować jej teraźniejszość i przyszłość i brać za nią odpowiedzialność.

Mieliśmy okazję gościć Ewę na warsztatach organizowanych w 2018 roku podczas Letniej szkoły daltońskiej, jest też zapraszana na konferencje edukacyjne, abyśmy mogli spojrzeć na siebie zupełnie z innej strony. W czasach pandemii przede wszystkim prowadzi zajęcia podczas webinarów, na które z różnych zakątków świata przybywa po kilkaset osób. 

Powiedziała nam w tym wywiadzie jak sobie radzić z sobą, dzięki czemu lepiej poradzimy sobie z innymi. Zapraszamy też do wysłuchania podcastu nr 10 z września 2017 roku, w którym rozmawiamy z naszym gościem o marce osobistej nauczyciela:
https://www.plandaltonski.pl/podcast/…

Link do strony Ewy Hartman: https://ewahartman.com/
A jeśli ktoś woli obejrzeć to na dole jest link do video z tej rozmowy.

Listen to „ONDU#078: Miłość w czasach zarazy czyli jak zadbać o siebie by móc zadbać o innych? – rozmowa z dr Ewą Hartman” on Spreaker.

 

Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY