Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Lato z planem daltońskim 2019

Po pełnych ciepłych emocji informacjach zwrotnych na zakończenie zeszłorocznej imprezy zwanej często „letnią szkołą daltońską” zdecydowaliśmy się i w tym roku zaproponować Wam udział w tym przedsięwzięciu. Ma ono na celu propagowanie idei planu daltońskiego, ale też ma nam wszystkim dać dużą porcję energii przed nowym rokiem szkolnym.
Staramy się zapraszać co rok nowych gości – trenerów, wykładowców – którzy dają nam możliwość nabycia nowych kompetencji i doskonalenia już posiadanych.

Przede wszystkim jednak, największą wartością tego spotkania są wzajemne relacje, które w większości przypadków nie urywają się po zakończeniu tego trzydniowego „maratonu szkoleniowego”. Program mamy tak ułożony aby był czas i na naukę i na wzajemne inspirowanie się oraz nawiązywanie bezcennych relacji podczas wspólnych posiłków i zajęć między i po wykładach.
Dodatkowym atutem jest miejsce, nieduży hotel posiadający bardzo czyste i zadbane wnętrze, położony w starym parku-ogrodzie, który pozostaje do naszej dyspozycji.

Miejsce jak w 2018, czyli Hotel Centrum Konferencyjne UŁ, Łódź, ul.Rogowska 26

Więcej na stronie wydarzenia: https://daltonskielato2019.pl

A poniżej kilka zdjęć z zeszłego roku: