ONDU#23: O planie daltońskim w przedszkolu i początkach pracy nauczyciela opowiada Ewa Janus

6 marca 2018 | Autorem wpisu jest: Robert Sowiński | Ilość odsłon: 1 621

Kilka lat temu prowadziliśmy szkolenie wstępne z planu daltońskiego w Przedszkolu Szkrabki w Warszawie. A dzisiaj macie okazję wysłuchać co się wydarzyło w tym przedszkolu po szkoleniu. Metodyk i nauczyciel przedszkola, ale również filozof i blogerka Ewa Janus, opowiada jak to się wszystko zaczęło, jak było na początku jej przygody z planem daltońskim. Poza tematami związanymi z koncepcją Helen Parkhurst rozmawiamy też o stanie polskiej edukacji, o tym dlaczego nauczyciele po studiach mają problemy z prowadzeniem swoich grup i o tym co można byłoby neiwielkimi kosztami zmienić w sposobie kształcenia nauczycieli. W wywiadzie wybrzmiewa też rola rodziców i ich relacji z przedszkolem.  Zapraszamy na ponad godzinne  spotkanie pełne konkretnych wskazówek od doświadczonego nauczyciela.
Listen to „ONDU#023: O planie daltońskim w przedszkolu i o początkach pracy nauczyciela opowiada Ewa Janus.” on Spreaker.


Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes.
Tutaj jest instrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

Blog Ewy Janus : https://przedszkolezpomyslem.blogspot.fi/

1 komentarz

  • Katarzyna 29 marca 2018 at 11:52

    Czy moglibyście Państwo nagrać podcast ze wskazówkami dla rodziców jak mogliby wykorzystywać elementy planu daltońskiego w domu, w wychowaniu dzieci? J

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na newsletter!

Zapisz się do naszego newslettera!
Szanujemy Twoją prywatność.