Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

ONDU – Odcinek jubileuszowy.

13 czerwca 2017 roku wyemitowaliśmy pierwszy odcinek ONDU – czyli Od nauczania do uczenia się. Wtedy był to pierwszy polski podcast edukacyjny dla rodziców i nauczycieli o szkole i przedszkolu i przez pierwsze  3 lata regularnie emitowaliśmy co tydzień odcinek. Zapraszamy na setny odcinek podcastu „Od nauczania do uczenia się”, którego premiera video również we wtorek 27 października ale o godz. 18:00 na naszym kanale YT na którym mamy już ponad 180 filmów dotyczących różnych tematów związanych z edukacją.
Dziękujemy wszystkim naszym słuchaczom za wspieranie nas przez te 99 odcinków i prosimy o jak najwięcej opinii i komentarze na iTunes, bo tylko to może zwiększyć słuchalność naszego podcastu.

Będziemy też wdzięczni za podzielenie się informacji o naszej działalności, jeśli to co robimy jest według Was wartościowe. Z góry dziękujemy 🙂
Listen to „ONDU#100: Odcinek jubileuszowy – podsumowanie 99 nagrań” on Spreaker.

Subscribe on Android

Jeśli chcesz wprowadzać plan daltoński w przedszkolu polecamy książkę Ewy Janus pt.„Przedszkole z pomysłem.Plan daltoński krok po kroku”

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

Jeśli wolisz oglądać to poniżej zapis odcinka na YT:

Aktualizacja na dzień 30.04.2021

nadal emitujemy odcinki podcastu, ale już nie tak regularnie jak kiedyś. W czasie pandemii zwiększyliśmy naszą aktywność w internecie, co przekłada się na brak czasu na montaż kolejnych odcinków. Skupiamy się tez na tych mediach, gdzie zasięg naszego oddziaływania jest większy czyli na YouTube i na Facebook. Jednym z nowych projektów stał się nowy kanał „Eduk@cja po godzinach” na która jako autor zapraszam Cię bardzo serdecznie.