Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Nauczyciel influencer nadaje – rola podcastów w edukacji – Robert Sowiński i Jacek Staniszewski

Skoro mamy wakacje z pasjami to jest i kolejna pasja: nagrywanie podcastów. Ten LIVE nie był wcześniej zaplanowany, bo razem z Jackiem Staniszewskim z Edugadek – podcastu edukacyjnego – zostaliśmy zaproszeni przez autorów projektu internetowego pt. Nauczyciel influencer (nauczycielinfluencer.pl) do rozmowy na ich fanpage’u na temat roli podcastów w edukacji. Podzieliliśmy się naszym doświadczeniem ale i trudnościami jakie są w prowadzeniu podcastu. Podajemy kilka wskazówek jak zacząć, do kogo można w ten sposób dotrzeć oraz skąd się w ogóle wzięły podcasty. Czy to jest kosztowne hobby, czy może być wreszcie poważnym zajęciem? Zapraszamy na rozmowę, która sprawiła mi ogromną przyjemność i mam nadzieję, że słuchając jej dowiecie się nowych ciekawych rzeczy. A jeśli Wam się spodoba udostępnijcie tę rozmowę swoim kolego/koleżankom… chociaż jednej osobie 😉

Listen to „ONDU#091: Nauczyciel Influencer nadaje – rola podcastów w edukacji – Robert Sowiński i Jacek Staniszewski” on Spreaker.

Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

Jeśli wolisz oglądać to poniżej zapis odcinka na YT: