Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

O tym co musi, co może a czego nie chce robić nauczyciel – rozmowa z Marcinem Michalikiem

Naszym gościem był Marcin Michalik – polonista z Podkarpacia. Jest nauczycielem dyplomowanym z 17-stoletnim stażem pacy, z tego 15 w małej wiejskiej szkole niedaleko sześćdziesięciotysięcznego miasta. Miłośnik wszystkiego co kreatywne i nieszablonowe. Wielki fan Oceniania Kształtującego, myślenia wizualnego i TiK-a. Uczy języka polskiego w klasach IV – VIII. Ciągle się szkoli i dokształca, zrobił m.in. podyplomówki z terapii pedagogicznej i logopedii. Jak sam mówi, unika komercyjnych szkoleń np. z wydawnictw, gdyż więcej wiedzy zyskuje poprzez współpracę z innymi nauczycielami, działając w sieci, w różnych grupach nauczycielskich. Porozmawialiśmy o tym co teraz uwiera nauczycieli i jak sobie z tym radzić. Zapraszamy na nasze nagranie, a jeśli wolicie oglądać to na dole jest link do filmu na YT.

Listen to „ONDU#076: O tym co musi, co może a czego nie chce robić nauczyciel – rozmowa z Marcinem Michalikiem” on Spreaker.

Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY