ONDU#033: Godmother, czyli jak być lepszym rodzicem – rozmowa z Angeliką Talagą.

16 października 2018 | Autorem wpisu jest: Robert Sowiński | Ilość odsłon: 1 649

Angelika M. Talaga to edukator, neuropedagog, przedsiębiorca i profesjonalny mówca. Jako założycielka i trener w firmie Godmother Sp. z o.o. zajmuje się rozwojem osobistym i intelektualnym dzieci oraz edukacją rodziców. Nie uczy dzieci, bo lepiej to robią rodzice – tylko muszą wiedzieć jak. Angelika więc zawodowo dostarcza rodzicom gotowe narzędzia i strategie wychowawcze.

Wiedzę z zakresu pedagogiki i zarządzania oświatą zdobywała na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Następnie ukończyła studia podyplomowe – kierunek Neurodydaktyka – na bydgoskiej WSB. Jest również absolwentką kierunku International Business z wykładowym angielskim na poznańskiej WSB.

Za pomocą wystąpień publiczych promuje niekonwencjonalne rozwiązania w dziedzinie rozwoju dzieci i edukacji. Przemawiała m.im. w Dzień Dobry TVN, programie Uwaga! Po uwadze, radiu Afera, na konferencji TEDx Bydgoszcz oraz  TEDx KoninED. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywa między innymi na scenie Toastmasters International – organizacji non profit, której jest aktywnym członkiem od 2011 roku.

Angelika M. Talaga. Tworząc firmę chciała, by na całym świecie potencjał z jakim rodzą się dzieci, spotykał się z możliwościami jakie mogą zapewnić im dorośli.  Więcej na temat jej działalności na www.godmother.pl.

 
Listen to „ONDU#033: Godmother, czyli jak być coraz lepszym rodzicem – rozmowa z Angeliką Talagą.” on Spreaker.

Subscribe on Android

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes.
Tutaj jest instrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

3 komentarze

 • Jania 20 października 2018 at 22:44

  Kiepski ten wywiad. Żadnych konkretów w wypowiedzi Pani Talagi. Zmarnowałam godzinę na jego wysłuchanie.

  • Robert 21 października 2018 at 12:42

   Surowa ocena, ale i tak dziękuję. Nie zawsze słuchacz znajdzie odpowiedź na swój problem, wtedy można odnieść takie wrażenie ja Pani. Nam zależy przede wszystkim na pokazaniu ludzi, którzy bezpłatnie dzielą się swoją wiedzą na blogach czy też w podcastach, video. Angelika, jako młody Rodzic zwróciła na plan daltoński swoją uwagę, a my zainteresowaliśmy się jej działalnością w internecie i byliśmy zaskoczeni, jak wiele nowego pojawiło się pomysłów w kwestii wychowania i edukowania, tych najmłodszych dzieci. Należy cenić takie osoby, bo poświęcają swój prywatny czas, aby zebrać informacje, które mogą, ale nie muszą być dla innych przydatne. Zresztą, zna Pani zapewne takie stwierdzenie, że źle nie robi tylko ten, co nic nie robi 🙂 Pozdrawiam serdecznie, Robert Sowiński.

 • ewa 25 października 2018 at 20:29

  Mi się nawet podobało, choć faktycznie, nie wiele się dowiedziałam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do naszego newslettera!
Szanujemy Twoją prywatność.