Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Kompetencje pedagogiczne nauczycieli – rozmowa ze Zdzisławem Hofmanem

Zdzisław Hofman to współzałożyciel KLANZY, który przez wiele lat pracował i pracuje nad podnoszeniem kompetencji nauczycieli. Jest również coachem i mentorem pracującym i z innymi grupami zawodowymi. Dzisiaj podjęliśmy trudny temat kompetencji nauczycieli, stawiamy diagnozy i dajemy rozwiązania. Łatwo jest krytykować nic nie robiąc, dlatego szukamy źródeł obecnego stanu rzeczy, rozmawiamy o tym jak nauczyciele odnajdują się w obecnej rzeczywistości, sugerujemy działania jakie wszyscy powinniśmy podjąć. Nie mówimy że to jedyny sposób, ale dobrze jest poznać różne punkty widzenia, bo wszystkim nam zależy i tak na końcu na dobru dziecka.

Listen to „ONDU#055: Kompetencje pedagogiczne nauczycieli – rozmowa ze Zdzisławem Hofmanem” on Spreaker.

Subscribe on Android

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=oqyVmtZs02g[/embedyt]

Abyśmy mogli być widoczni dla innych słuchaczy podcastów,  wstaw proszę recenzję na iTunes, to nic nie kosztuje 🙂 a pomoże nam być widocznym na liście podcastów o edukacji w Polsce.
Tutaj jest instrukcja jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=nBru1CRd-vY 

A tutaj link do rozmowy o której mówię we wstępie dotyczącej nowej książce pod redakcją dr Marzeny Żylińskiej : „Nurty edukacji alternatywnej w świetle wiedzy o procesach uczenia się”:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=kM-8oSCwjW4[/embedyt]