Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Jak zaistnieć w social mediach? – @Pani_Zuzia

Niezależnie od tego, czy jesteś nikomu nieznaną osobą, czy masz już na swoim koncie kilka publikacji, czy książek, media stanowią zawsze wyzwanie. Zarówno magister/ka, doktor/ka, profesor/ka muszą wykonać ciężką pracę i nie odpuszczać, aby zaistnieć w mediach społecznościowych. Jeśli na twoim celowniku stawiasz jeszcze media tradycyjne, to poprzeczka idzie jeszcze wyżej. Tylko po co to wszystko? I to jest kluczowe pytanie, które należy sobie postawić.

Jak zaistnieć w social mediach? Nie zawsze odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Nierzadko ten cel jest niewidoczny dla odbiorców, bo najważniejsze, aby mieć dla nich wartość do przekazania. Do naszego wieczornego wywiadu zaprosiliśmy gościnię, która jest właściwą osobą do odpowiedzi na te pytania. Jeśli budujesz swoją markę osobistą, komunikujesz w mediach społecznościowych, albo myślisz o tym w niedalekiej przyszłości, to ten wywiad może ci pomóc, aby nie popełniać błędów tych, których można uniknąć.

dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska, znana jest też w internecie jako @Pani Zuzia. @Pani Zuzia jest doktorką nauk społecznych i pracuje w Katedrze Pedagogiki Małego Dziecka w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. m. Grzegorzewskiej w Warszawie. Napisała też bestsellerowy poradnik dla rodziców i nauczycieli „RUCH + MUZYKA = MATEMATYKA”, który jest odpowiedzią na wyzwania współczesnego wychowania przedszkolnego i edukacji małych dzieci.

W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy z naszym gościnią, o tym jak skutecznie zaistnieć w social mediach, szczególnie na rynku edukacyjnym w Polsce. Nasz gość opowie nam o tym jakie platformy są najważniejsze dla nauczycieli, jakie treści powinni oni publikować, aby przyciągnąć uwagę swoich odbiorców oraz jakie błędy należy unikać. Dowiecie się również jakie narzędzia i strategie można wykorzystać do budowania swojej marki w sieci. Ten odcinek jest idealny dla nauczycieli, którzy chcą skutecznie komunikować się ze swoimi odbiorcami usług szkoleniowych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Posłuchajcie i dowiedzcie się jakie kroki należy podjąć, aby zwiększyć swoją widoczność w sieci i przyciągnąć uwagę swoich odbiorców.

Listen to „ONDU#159: Jak zaistnieć w social mediach? – @Pani_Zuzia” on Spreaker.

A jeśli wolisz oglądać, to zapraszamy na video do naszego studia w nowej odsłonie.