Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Jak komunikować zmiany? – Małgorzata Machniewicz czyli 'Pani od Zmiany’

Zapraszamy Was serdecznie na ostatnie w tym roku wydarzenie w ramach naszego EduKOSMOSu – spotkanie na żywo z Małgorzatą Machniewicz, znaną z inspirującego podcastu „Pani od zmiany„. To wyjątkowa okazja, by posłuchać o filozofii „Rozwój bez spiny”, która zachęca do wdrażania zmian w życiu na spokojnie, w strefie komfortu i z codziennym poczuciem dumy i satysfakcji​​.

Jest to jednocześnie ostatni w tym roku, do którego zapraszamy twórcę internetowego, podobnie jak w styczniu Wojtka Strózika.

Małgorzata Machniewicz to ekspertka w dziedzinie doradztwa personalnego dla biznesu, specjalizująca się w rekrutacji, szkoleniach, zarządzaniu projektami i budowaniu systemów kompetencji. Z wykształcenia psycholog organizacji, ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania i coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

Podczas spotkania skupiliśmy się na temacie „Czy zmiana jest kobietą?” – to była wyjątkowa okazja, by zgłębić tajniki skutecznych zmian, zarówno w życiu osobistym, jak i profesjonalnym. Nasza gościni podzieli się swoimi doświadczeniami i narzędziami, które pomogą Wam w pracy edukacyjnej i osobistym rozwoju. Wśród jej osiągnięć znajdują się m.in. stworzenie narzędzi edukacyjnych do wspierania rozwoju Inteligencji Emocjonalnej​​, prowadzenie bloga dla szefów z metodami i narzędziami ułatwiającymi zarządzanie​​, oraz pomoc w diagnozie kompetencji i opracowaniu efektywnych planów rozwojowych​​. Skorzystaj z szansy na spotkanie z osobą, znaną w sieci jako 'Pani od Zmiany’, która nauczyła wielu, jak skutecznie zarządzać zmianą i wykorzystać ją dla osobistego i zawodowego rozwoju.

Listen to „EDK#207: czy zmiana jest kobietą? – Małgorzata Machniewicz” on Spreaker.

Jeśli chcielibyście nas wesprzeć jako twórców, zapraszamy na stronę: https://buycoffee.to/ondu, gdzie można postawić nam wirtualną kawę 🙂 Dziękujemy

Postaw mi kawę na buycoffee.to