Centrum Edukacji Daltońskiej Plandaltonski.pl

Co nasz czeka w 2023? – Anna i Robert Sowińscy

Co nas czeka w 2023 roku to pierwszy odcinek podcastu „Od nauczania do uczenia się” w 2023 roku. Robimy lekkie podsumowanie 2022, wracamy do paru wydarzeń i je komentujemy. Jest również trochę trochę wróżenia z fusów, czyli co nas czeka w edukacji. dzielimy się naszymi refleksjami na temat aktywności w internecie edukatorów z „bańki” w której działamy. Jest to tez pierwszy odcinek, w którym otwarcie przyznajemy z czym mamy trudności, z czym mam problemy w działaniu oraz jak widzimy dalszą naszą obecność w internecie. Ponieważ zarejestrowaliśmy się jako twórcy w serwisie buycoffee.to, prosimy was też o wsparcie w formule postawienia nam wirtualnej kawy. Wystarczy wejść na https://buycoffee.to/ondu.

Jest to też pierwszy odcinek bez opcji video. Jak to będzie dalej i jaka tematyka nas i Was czeka z naszej strony, o tym wszystkim w tym premierowym odcinku podcastu.

Jeśli chcesz nam zostawić wiadomość, zostaw komentarz pod tym artykułwm i oczywiście prosimy o polecanie naszego podcastu dalej 🙂

Listen to „ONDU#156: Co nas czeka w 2023?” on Spreaker.