Ogólnopolska Konferencja „Od nauczania do uczenia się – daltońskie inspiracje” 12/13.04.2019 Łódź

18 września 2018 | Autorem wpisu jest: Robert Sowiński | Ilość odsłon: 837

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania swojego uczestnictwa na wiosenną konferencję „Od nauczania do uczenia się – daltońskie inspiracje 2019”. Tym razem spotykamy się w Łodzi, w przestronnych wnętrzach Hotelu Ambasador Premium.

UWAGA: opłata nie obejmuje noclegu oraz parkingu, zawiera natomiast udział we wszystkich wykładach w piątek, przerwy kawowe oraz dwudaniowy obiad z deserem w hotelowej restauracji oraz poczęstunek w czasie warsztatów w sobotę.

Lokalizacja idealna dla zmotoryzowanych (podziemny parking hotelowy to koszt 4 zł za godzinę) jak i dla tych co korzystają z PKP. Hotel ma też dla uczestników specjalna ofertę cenową, jeśli ktoś zdecydowałby się na nocleg właśnie tam. W pobliżu można też znaleźć nocleg w bardziej atrakcyjnych cenach – np w hotelu Boutique. A jeśli ktoś przyjedzie samochodem to nadal ciekawą ofertę ma Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego  .

Więcej informacji o programie konferencji i wykładowcach na www.daltonskieinspiracje.pl

Szczegóły dotyczące programu konferencji oraz link do zapisów znajdują się na stronie (wystarczy kliknąć w zdjęcie powyżej), a następnie wypełnić pola:

  • Imię i Nazwisko
  • nazwa placówki lub firmy
  • adres mailowyPotem wystarczy kliknąć w KUP BILET i dane uczestnika trafią na naszą listę, a na ekranie pojawią się dane do wpłaty oraz instrukcja związana z fakturami.

 

Pozdrawiamy

 

Anna i Robert Sowińscy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do naszego newslettera!
Szanujemy Twoją prywatność.