O nas

Robert Sowiński – redaktor witryny www.plandaltonski.pl:

Od ponad 20 lat zajmuję się sprzedażą w dużej międzynarodowej korporacji, może więc dzieki temu doszedłem do wniosku, że całe życie każdy coś sprzedaje, negocjuje. Robimy to, kiedy jesteśmy dzieckiem starającym się o wymarzoną zabawkę, chłopakiem szukającym swojej drugiej połówki, czy wreszcie rodzicem w relacjach z własnymi dziećmi. Znam swoje słabe strony, a część z nich niestety zaprogramowano mi w szkole. Może więc dlatego od pewnego czasu staram się wpływać na system edukacji w Polsce, aby kolejne pokolenia młodych Polaków z większą łatwością wkraczało w dorosłe życie. Pedagogika planu daltońskiego stała się dla mnie ideą wartą propagowania, dlatego podczas szkoleń prowadzonych przez konsultanta edukacji daltońskiej Annę Sowińską, dostarczam narzędzi pozwalających nauczycielowi rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne. Efektem moich doświadczeń szkoleniowych oraz ciągłego poznawania edukacji według Helen Parkhurst, jest napisana wspólnie z moją żoną książka: „Od nauczania do uczenia się. Nasz plan daltoński” AiR Sowińscy, SOR-MAN 2017

Strona ma charakter informacyjny a jej podstawowe zadanie to promowanie idei pedagogiki planu daltońskiego i prowadzona jest w oparciu o prywatne środki.  Czytelnik znajdzie tu relacje z wydarzeń w Polsce i za granicą, których elementem wspólnym jest Dalton Plan. Będziemy starali się na bieżąco informować o konferencjach i szkoleniach oraz ułatwiać dostęp do materiałów zawierających wiedzę z tego tematu.

Chcesz skontaktować się w sprawach związanych z pedagogiką planu daltońskiego, nawiązać współpracę, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, czy też wesprzeć nas w działaniach, napisz korzystając z formularza znajdującego się w zakładce [Kontakt].

Z poważaniem

Robert Sowiński

 

tel. kom +48 601 054 754

Brak komentarzy